Penzion Eva, Železná Ruda

Sklářská 95, 34004
od 1.000 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nevíte, kde strávit dovolenou nebo víkendový pobyt? Nabízíme Vám ubytování v soukromí v klidném a atraktivním prostředí. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i skupiny. U nás naleznete rozličné přírodní a turistické podmínky a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek.Ve vzdálenosti 3 km je hraniční přechod do Německa s další nabídkou poznávacích a sportovních aktivit. 

Další informace

V objektu jsou tři apartmány. Celkem je možné ubytovat až 14 osob. V 1.apartmánu je vstupní chodba, koupelna se sprchou a WC, samostatná kuchyňka - kompletně vybavená, obývací ložnice.

Ve 2. apartmánu jsou dvě samostatné ložnice, s možností dvou pevných přistýlek v samostatné místnosti, koupelna se sprchou a WC, kuchyňka, obývák s jídelním koutem a balkón.

3. apartmán se nachází v přízemí domu, je v něm předsíň, koupelna s WC, vybavená kuchyň a pokoj se dvěma lůžky a dvěma přistýlkami.

Pro všechny apartmány je k dispozici zastřešené parkoviště. V celém objektu je bez poplatku satelitní příjem TV a WI-FI. Platby probíhají jen bankovním převodem.

Ceny

Apartmán
1.000 Kč

Cena apartmánů od 1000,- - je určena počtem ubytovaných.

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
14
Počet apartmánů
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Kuchyňka
Balkón
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy

Okolí

Penzion se nachází v blízkosti sjezdovek i cyklo a běžeckých tratí. V okolí je možné se stravovat v restauracích a cukrárně.V místě jsou dostupné obchody a služby pro turisty.

Mapa

Velká mapa