Penzion a restaurace U Strnada, Klatovy

Aretinova 68, Klatovy, 33901
od 650 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 200m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion se nachází v zahradě uprostřed města. Na klatovské náměstí dojdete za pět minut. Kolem naší zahrady vede cyklostezka a protéká Drnový potok .Přejdete silnici a jste v obchodě Lidl. Nákupní centrum s obchody Obi ,Tesco, Takko,Elektro a další obchody jsou od nás vzdálené také  přibližně 5 minut  chůze. Jsme v centru města,ale v zahradě, kde je naprostý klid na  odpočinek i spánek.

Další informace

Penzion U Strnada nabízí ubytování v nově vybudovaných pokojích. Každý pokoj je zařízen ledničkou, psacím stolem se židlí,konferenčním stolkem , pohovkou na sezení, televizí s plochou obrazovkou a s možností mnoha programů,s WiFi připojením,pohodlnými vysokými postelemi s polohovatelným roštem a koupelnou .

V přízemí budovy  se nachází restaurace,kde Vám připravíme od snídaně po večeři na co budete mít právě chutˇ. Jsme restaurace i pizzerie a náš jídelníček je opravdu bohatý . Restaurace je v sobotu a v neděli uzavřena a podávají se zde pouze snídaně . Věříme ,že vzhledem k poloze penzionu stravování o víkendu nebude  problém,protože na klatovské náměstí ,kde je restaurací dostatek ,dojdete za 5.minut.
Hosté se mohou ubytovávat  i o víkendu .
Parkovacích míst je dostatek . Je  k dispozici  parkoviště pro hosty restaurace  i pro hosty penzionu . Možnost parkování  i na oploceném pozemku .

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.090 Kč
Jednolůžkový pokoj
650 Kč
Plná penze
365 Kč
Polopenze
250 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
115 Kč
Třílůžkový pokoj
1.390 Kč

.Poskytujeme slevy pro skupiny od 10.osob a pro delší pobyt od 5.dnů

Služby

Připojení k internetu
Zahrada
Parkoviště
Restaurace
Nekuřácké pokoje
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
14
Dvoulůžkové pokoje
7
Jednolůžkové pokoje
7
Kapacita restaurace
30
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Lednička
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V přízemí budovy se nachází restaurace.Náš jídelní lístek obsahuje  velký výběr jídel,určitě si vybere každý.

Nabízíme :.  Hovězí ,vepřové ,kuřecí  maso, ryby,saláty ,těstoviny,rizota , gnocchi, pizzy  .

V době oběda připravujeme polední nabídku .

V teplém ročním období je u nás velmi oblíbená naše zahrada s posezením na sluníčku nebo pod pergolou .  Opravdu příjemné posezení mezi zelení a s výborný jídlem.

WiFi připojení.

Přijímáme platební karty i stravenky .

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Klidné rekreační a horské turistické středisko Špičák se nachází 4 km od Železné Rudy v sedle mezi horami Špičák (1202 m.n.m.) a Pancíř (1241 m.n.m.). Špičák je přitažlivý pro celoroční sportovní vyžití, letní i zimní turistiku a cykloturistiku i rodinnou rekreaci. Na svazích Špičáku funguje rozlehlý lyžařský a sportovní areál, který nabízí moderní bikemapark a řadu různorodých sjezdových tratí jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Pro lyžaře jsou k dispozici i udržované trasy běžeckých stop. Na Špičáku funguje sportovní hala , tenisové kurty, cvičná horolezecká stěna, půjčovny sportovních potřeb, …

Krytý plavecký bazén nabízí využití plaveckého bazénu o rozměrech 25 x 12,5 m a dětského bazénu 9 x 6 m pro: rekreační a kondiční plavání, organizované plavání škol a plaveckých kurzů, součástí služeb je výuka plavání pro ZŠ a MŠ organizovaná plaveckou školou TSMK. Využití relaxačního bazénu: tobogán, zážitkové jeskyně, divoká řeka, protiproud, perličková lůžka, vířivka, chrliče. Využití saunového centra: parní kabina, infra kabina, finská sauna, zážitkové sprchy a odpočívárna.
Letní koupaliště města Klatov zahajuje provoz v měsíci červnu a končí sezónu v průběhu měsíce září příslušného roku.
Areál nabízí 3 plavecké bazény (dětský bazén, bazén pro výuku plavání, plavecký bazén).
Součástí služeb v areálu je možnost využití hřiště na plážový volejbal, hřiště na nohejbal,  vodní fotbal, stolní tenis, badminton, dále drobná dětská hřiště. V areálu je zajištěna možnost občerstvení.

Mapa

Centrum 200m
Autobus 100m
Vlak 1.5km
Velká mapa