Penzion Královský dvůr, Hamry

Hamry 45, 34022
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ochutnejte s námi krásu mytické Šumavy
Přijďte ochutnat krásu mytické Šumavy. Nechte se obejmout hloubavou nádherou královského hvozdu, na úbočí majestátního vrchu Ostrý, tam kde se naprostá divočina potkává s velkorysým pohodlím horského hotelu. Co vás čeká uprostřed nejzajímavějších šumavských turistických a běžkařských cest, jen kousek od sjezdovek na Špičáku či německého Velkého Javoru, cyklistických cest napříč Šumavou? Záleží jen na vás. ​ Ranní kávu či odpolední lenošení si užijete na prosluněné terase, u našeho vlastního rybníčku nebo uvnitř u rozpáleného krbu. K hotelu patří jedenáct tisíc metrů čtverečních lesa s potůčkem, malý rybník a venkovní prostory pro hry, sport a taky velikánský táborový oheň. Ve společenské místnosti najdete šipky, stůl pro kulečník a malý stolní tenis. Máme vlastní restauraci, kde vám rádi vykouzlíme jídlo na přání. Restaurace je propojena s terasou, kde můžete grilovat buď sami nebo s naší pomocí. Brzy bude u rybníčka také sauna.

Další informace

Ubytování je v nově zrekonstruovaném stylovém objektu, v prostorných 2-4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, koupelny jsou vybaveny vanami. Pokoje jsou vybaveny ledničkami v malé kuch. lince , po celém objektu je k dispozici WIFI připojení.

Pro ubytované je k dispozici salónek, který lze rovněž využít pro různé společné akce. Je vybaven kulečníkem, elektron. šipkami, možnost zapůjčení dalších společenských her. Penzion KRÁLOVSKÝ DVŮR je přímo ideálním místem pro pořádání společných akcí. Nově vedle salonku máme pro naše hosty k dispozici plně vybavenou kuchyňku, takže se skupina spoluubytovaných může stravovat samostatně, jako na soukromé chalupě.

V letním období k dispozici letní terasa, možnost zapůjčení grilu na dřevěné uhlí, možnost využití ohniště. Dále k dispozici dětské hřiště a přilehlá travnatá terasa.


Ceny

Apartmán
2.800 Kč
Cena za celý objekt
8.000 Kč
Cena za osobu
400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.600 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.000 Kč
Přistýlka
250 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
1.400 Kč

Uvedené ceny jsou mimo plnou sezónu.

Služby

Bezbariérový přístup
Konferenční možnosti
Parkoviště
Parkoviště hlídané
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Terasa
Úschovna kol, lyží
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
16
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
3
Jednolůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Ranní kávu či odpolední lenošení si užijete na prosluněné terase, u našeho vlastního rybníčku nebo uvnitř u rozpáleného krbu. Ve společenské místnosti najdete šipky, stůl pro kulečník a malý stolní tenis. Máme vlastní restauraci, kde vám rádi vykouzlíme jídlo na přání. Restaurace je propojena s terasou, kde můžete grilovat buď sami nebo s naší pomocí.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard

Okolí

Možnost nádherných pěších vycházek a výletů po okolí - Bílý vodopád, Černé a Čertovo jezero, vrchol Ostrý, Špičák, Jezerní hora , rozsáhlé cyklotrasy nebo přezhraniční turistika v Bavorsku (Stříbrná hora v Bodemaisu, akvapark v Lamu, Javor s úžasným sjezdovým lyžováním, přezhraniční běžecké tratě Hamry - Ritschteig atd.). Poslední oáza nezničené přírody jako důsledek zcela uzavřeného ostrého hraničního pásma, houbařský a borůvkový ráj .

Mapa

Autobus 50m
Vlak 3.5km
Velká mapa