Penzion Královský dvůr, Hamry

Hamry 45, 34022
od 50 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion KRÁLOVSKÝ DVŮR je umístěn v idylickém a romantickém prostředí Šumavy, chráněná krajinná oblast Královský Hvozd, přímo pod vrchem Ostrý (Grosser Osser, 1293m) v obci Hamry, kde téměř každé stavení je samota, nádherná příroda pohraničí, les a průzračná voda, mohutný vrchol Ostrý, ale i příjemné prostředí. To vše Vám nabízí KRÁLOVSKÝ DVŮR. Nechte se královsky hýčkat a dopřejte si klidný a idylický odpočinek! A jak se k nám dostanete? Autem přes Klatovy, Nýrsko a Zelenou Lhotu, autobusem, kde spojení však není příliš časté a nebo vlakem na zastávku Hamry – Hojsova Stráž, vzdálené cca 3,5 km od penzionu. Po telefonické domluvě v letní sezóně možnost odvozu z nádraží do penzionu.

Další informace

Ubytování je v nově zrekonstruovaném stylovém objektu, v prostorných 2-4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, koupelny jsou vybaveny vanami. Pokoje jsou vybaveny ledničkami v malé kuch. lince , po celém objektu je k dispozici WIFI připojení.

Pro ubytované je k dispozici salónek, který lze rovněž využít pro různé společné akce. Je vybaven kulečníkem, elektron. šipkami, možnost zapůjčení dalších společenských her. Penzion KRÁLOVSKÝ DVŮR je přímo ideálním místem pro pořádání společných akcí. Nově vedle salonku máme pro naše hosty k dispozici plně vybavenou kuchyňku, takže se skupina spoluubytovaných může stravovat samostatně, jako na soukromé chalupě.

V letním období k dispozici letní terasa, možnost zapůjčení grilu na dřevěné uhlí, možnost využití ohniště. Dále k dispozici dětské hřiště a přilehlá travnatá terasa.

V současné době je penzion bez restaurace, možnost stravování v několika restauracích v okolí. Ubytování poskytujeme v týdeních či pouze víkendových cyklech. Ubytovávat lze obvykle v pátek či v sobotu ( týdení pobyty od soboty do soboty). Ostatní dle domluvy. Pobyt s domácím zvířetem: Je možný za příplatek.

Ceny

Cena za osobu
400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
400 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
450 Kč
Jednolůžkový pokoj
50 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
450 Kč

Uvedené ceny jsou mimo plnou sezónu.

Služby

Bezbariérový přístup
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Parkoviště
Parkoviště hlídané
Parkoviště
Recepce non-stop
Vegetariánská kuchyně
Zahrada
Terasa
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
16
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
3
Jednolůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard

Okolí

Možnost nádherných pěších vycházek a výletů po okolí - Bílý vodopád, Černé a Čertovo jezero, vrchol Ostrý, Špičák, Jezerní hora , rozsáhlé cyklotrasy nebo přezhraniční turistika v Bavorsku (Stříbrná hora v Bodemaisu, akvapark v Lamu, Javor s úžasným sjezdovým lyžováním, přezhraniční běžecké tratě Hamry - Ritschteig atd.). Poslední oáza nezničené přírody jako důsledek zcela uzavřeného ostrého hraničního pásma, houbařský a borůvkový ráj .

Mapa

Autobus 50m
Vlak 3.5km
Velká mapa