Penzion Blanka, Železná Ruda

Belvederská 339, 34004
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 250m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Zveme Vás do našeho rodinného penzionu v klidném místě, pouhých 200 m nad centrem Železné Rudy. Jsme příznivci turistiky i lyžování, rádi Vám poradíme s výběrem Vašich zimních i letních túr a výjezdů na kole a na běžkách. V sousedních národních parcích Šumava a Bayerischer Wald jsou nekonečné možnosti pro milovníky pobytu ve zdravé přírodě a pro relaxaci návštěvníků všech věkových kategorií po celý rok.

Další informace

Penzion má dva dvoulůžkové pokoje a dva dvou až třílůžkové pokoje s balkónem . Všechny pokoje jsou s příslušenstvím. Penzion má vlastní parkoviště vedle objektu. Pro návštěvníky je připravena servírovaná snídaně ve společenské místnosti. K dispozici je i lednice , ubytovaní si mohou v kuchyňce  uvařit čaj nebo kávu. V létě je možno k posezení využít terasu penzionu, tak i okolní zahradu, odkud je fantastický výhled na dominantu celého Železnorudska – Velký Javor.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
350 Kč
Snídaně
50 Kč
Třílůžkový pokoj
350 Kč

při krátkodobém pobytu na 1 a 2 noci účtujeme příplatek 50,- Kč na osobu, ceny neobsahují místní poplatky (rekreační poplatek a lůžkovou kapacitu) městu,

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Dvoulůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Rybolov
Squash
Vodáctví, lodě

Okolí

Asfaltové lesní silničky bez provozu jsou ideální jak pro cyklisty v létě, tak v zimě pro lyžaře, v oblasti Železnorudska je na 100 km udržovaných běžeckých stop, 30 km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti. Lyžovat se nechá zpravidla již od konce listopadu až do konce března. Vrcholy Pancíře nad Železnou Rudou a Velkého Javoru lze navštívit nejen po svých, ale i lanovkami. Autem se během necelé hodiny dostanete i na významná vzdálenější místa, například na hrady Kašperk, Velhartice a Rabí. Pro poznávaní krás Šumavy lze využít i železniční nebo autobusovou dopravu. V letních měsících vyjíždí denní autobus k zajímavým místům v Národním parku Šumava.

Mapa

Centrum 250m
Autobus 500m
Vlak 800m
Velká mapa