Hotel Annín, Dlouhá Ves

Annín 1, Dlouhá Ves, 342 01

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Užijte si krásy dokonalé Šumavy v našem wellness hotelu, kde zapomenete na starosti všedních dní.

Další informace

Světlé a prostorné pokoje v Hotelu Annín si pochvalují i nároční hosté. Celoročně nabízíme ubytování jak pro soukromou, tak firemní klientelu. Co od nás můžete čekat? Špičkový servis, stylové pokoje, klidnou lokalitu v těsné blízkosti Kašperských Hor a mnoho dalšího. Znáte snad lepší místo, kde byste chtěli strávit dovolenou na Šumavě? Součástí všech pokojů je také balkon nebo lodžie. Originální architektura umožňuje propojit více pokojů a vytvořit tak komfortní rodinné apartmány. V ceně ubytování je snídaně formou bohatých švédských stolů.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Vstup domácích zvířat
Terasa
Wellness služby

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Toužíte po opravdovém kulinářském zážitku s kvalitním vínem? V Hotelu Annín na Šumavě najdete útulnou restauraci, kde si můžete vybrat z místních specialit (annínský pstruh) či světové kuchyně. Hosté se k nám rádi vrací a dobře vědí proč. S jídlem to zkrátka umíme a na výbornou zvládáme i vše ostatní.

V naší restauraci pracuje tým kuchařů ze Šumavy pod vedením šefkuchaře Jiřího Sedláka známého pod jménem Harry, který léta sbíral zkušenosti v Hotelu Modrava,kde mimo jiné vařil pro španělského prince Filipa VI. (nynější krále Španělska).

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Bowling, kuželky

Mapa

Velká mapa